Vstupenky

VSTUPENKY NA OBSCENE EXTREME 2021!!!


Předprodej skončil, ale lístky si můžete koupit i na místě!!! Cena vstupenky na místě je 1400 Kč za všechny 3 dny nejen hudebního šílenství Obscene Extreme festivalu.  


VOUCHER na parkování můžete koupit ZDE.


OEF teenager pass je vstupenka, kterou dostane každý návštěvník od 14-tého roku narození do dne, kdy je dotyčnému 19 let, za zvýhodněnou cenu 400 Kč. Rezervovat si ho můžete na emailu contact@obsceneextreme.cz. Tyto vstupenky se prodávají jen na místě oproti předložení dokladu (pas nebo občanský průkaz). Věříme, že potěšíme nejen teenagerovskou mládež, ale i jejich rodiče. Mládí vpřed na OEF!!!!


Jednodenní vstupenky neprodáváme. Děti do 14 let mají vstup zdarma. V případě neuskutečnění festivalu budeme vstupenky refundovat.

 

Vstupenky vám pošleme e-mailem v elektronické podobě okamžitě po připsání platby na náš účet. POZOR!!! Vstupenky není nutné tisknout. U vstupu do festivalového areálu stačí ukázat vstupenku (PDF/čarový kód) ve vašem mobilu. Pokud vstupenku nenajdete ve svém emailu, zkontrolujte si spam, prosím a pokud vám vstupenka nepřišla nebo máte jiný problém, pište na aneta@obsceneextreme.cz.

 

Obscene Extreme 1999 - 2021, děkujeme za podporu!!! Těšíme se na vás!