Vstupenky

VSTUPENKY NA OBSCENE EXTREME 2021!!! 


Více než 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + FREAK shows + speciální středeční žánrový festival + mnohem více!!! 


ELEKTRONICKÉ VSTUPENKY: 

 

ELEKTRONICKÉ VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2021 můžete objednávat na této adrese:

https://tickets-obsceneextreme.cz


(stránky pro nákup jsou zabezpečené SSL připojením - použijte odkaz s https:// a zkontrolujte zámeček v adrese)


Tištěnou vstupenku dostanete přímo Na Bojišti. Zakoupené vstupenky není možné vrátit. Jednodenní vstupenky na středu, čtvrtek a pátek neprodáváme! Jednodenní lístek na sobotu budeme prodávat jen na místě u vstupu do festivalového areálu za 1500 Kč. Děkujeme za pochopení!!! 


TIŠTĚNÉ VSTUPENKY: 


TIŠTĚNÉ VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2021 na dobírku/platbou převodem (ideálně s nějakým dalším zbožím CD, LP, tričko...) můžete objednávat přes OBSCENE E-shop: TADY


Předprodej tištěných vstupenek na OBSCENE EXTREME 2021 u našich distributorů:


PRAHA:

Aneta
Vstupenku si po domluvě můžete vyzvednout na I. P. Pavlova nebo kdekoliv v centru/na koncertě. Stačí napsat na email nebo zavolat a domluvit se na termínu.   

Tel.: +420 737 531 685

Ossie - L'inphantile collective
E-mail: neonarcis@seznam.cz   
Tel.: +420 776 336 361


OSTRAVA: 

Bilos
E-mail: minceking@seznam.cz 
Tel.: +420 605 521 989

Stačí napsat na email nebo zavolat a domluvit se na termínu.   

SLOVENSKO: 

Forensick Music
Novákova 554/6
03601 Martin
Slovakia

Tel.: +421 907 823 888

POLSKO: 

Selfmadegod Records
21-500 Biała podlaska
PO BOX 46
Poland

Tel.: 600-878-217 

MAD LION RecordsCena vstupenky včetně Obscene Extreme 2021 festival CD!!! CD obdržíte u vstupu do festivalového areálu!!! 


Vstupenky vám pošleme e-mailem v elektronické podobě okamžitě po připsání platby na náš účet. POZOR!!! Není nutné vstupenky tisknout. U vstupu do festivalového areálu stačí ukázat vstupenku (PDF/čarový kód) ve vašem mobilu. Pokud vstupenku nenajdete ve svém emailu, zkontrolujte si spam, prosím. Pokud vám vstupenka nepřišla nebo máte jiný problém, pište na aneta@obsceneextreme.cz.


Platba bankovním převodem nebo kreditní/debetní kartou. Číslo čárového kódu je číslem vstupenky. Čárový kód musí být nepoškozený. Jeden čárový kód opravňuje k jednomu vstupu. Vstupenku nekopírujte!!! Vstup na akci bude povolen jen na základě vstupenky, která bude předložena jako první. Jakákoliv další vstupenka nebo její kopie s tímto kódem nebude brána v potaz jako platný dokument a jejímu držiteli nebude povolenu vstup na akci.


OEF TEENAGER PASS - PODPORUJEME OBSCENE MLÁDÍ!!! 


Mladí fanoušci extrémní muziky na OEF? Říkáme jasné, ano!!! Stejně jako v loňském roce, bude i letos k dostání TEENAGER PASS, který se nám osvědčil. Jsme rádi, že můžeme na festivalu OEF přivítat více mladých lidí, kteří si mohou užít atmosféru, kde jsou bourány hudební hranice a poznat alternativu k masové kultuře, kterou jsou bombardováni všude jinde.

 

OEF TEENAGER PASS, je vstupenka, kterou dostane každý návštěvník od 14-tého roku narození do dne, kdy je dotyčnému 19 let, za zvýhodněnou cenu 500,- CZK (0 - 14 let mají děti vstup na OEF stále zdarma). Ke vstupence a OEF TEENAGER PASSu, který je na celý festival, dostane teenager samozřejmě i kompilační CD.  

 

Věříme, že potěšíme nejen teenagerovskou mládež, ale i jejich rodiče. Přijeďte zažít exkluzivní show té nejrychlejší, nejbrutálnější a nejtvrdší muziky, mládí vpřed na OEF!!!! 

 

OEF TEENAGER PASS bude k dostání pouze na místě, na pokladně OEF v Trutnově na Bojišti, při předložení dokladu o věku.

 

Obscene Extreme 1999 - 2020, děkujeme za podporu!!!