VSTUPENKY - OBSCENE EXTREME 2020!!!

VSTUPENKY - OBSCENE EXTREME 2020!!!

Více než 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + FREAK shows + speciální středeční žánrový festival + mnohem více!!! 

 

ELEKTRONICKÉ VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2020 můžete objednávat na této adrese:

vstupenky.obsceneextreme.cz

Tištěnou vstupenku dostanete přímo Na Bojišti.

Zakoupené vstupenky není možné vrátit. Jednodenní vstupenky na středu, čtvrtek a pátek neprodáváme! Jednodenní lístek na sobotu budeme prodávat jen na místě u vstupu do festivalového areálu za 1500 Kč. Děkujeme za pochopení!!!

TIŠTĚNÉ VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2019 na dobírku/platbou převodem (ideálně s nějakým dalším zbožím CD, LP, tričko...) můžete objednávat přes OBSCENE E-shop: TADY. 
Cena vstupenky včetně Obscene Extreme 2020 festival CD!!! CD obdržíte u vstupu do festivalového areálu!!! Cena platí do 31. 12. 2019!!!


Vstupenky vám pošleme e-mailem v elektronické podobě okamžitě po připsání platby na náš účet. POZOR!!! Není nutné vstupenky tisknout. U vstupu do festivalového areálu stačí ukázat vstupenku (PDF/čarový kód) ve vašem mobilu. Pokud vstupenku nenajdete ve svém emailu, zkontrolujte si spam, prosím. Pokud vám vstupenka nepřišla nebo máte jiný problém, pište na aneta@obsceneextreme.cz.


Platba bankovním převodem nebo kreditní/debetní kartou. Číslo čárového kódu je číslem vstupenky. Čárový kód musí být nepoškozený. Jeden čárový kód opravňuje k jednomu vstupu. Vstupenku nekopírujte!!! Vstup na akci bude povolen jen na základě vstupenky, která bude předložena jako první. Jakákoliv další vstupenka nebo její kopie s tímto kódem nebude brána v potaz jako platný dokument a jejímu držiteli nebude povolenu vstup na akci.


OEF TEENAGER PASS - PODPORUJEME OBSCENE MLÁDÍ!!! 


Mladí fanoušci extrémní muziky na OEF? Říkáme jasné, ano!!! Stejně jako v loňském roce, bude i letos k dostání TEENAGER PASS, který se nám osvědčil. Jsme rádi, že můžeme na festivalu OEF přivítat více mladých lidí, kteří si mohou užít atmosféru, kde jsou bourány hudební hranice a poznat alternativu k masové kultuře, kterou jsou bombardováni všude jinde.

 

OEF TEENAGER PASS, je vstupenka, kterou dostane každý návštěvník od 14-tého roku narození do dne, kdy je dotyčnému 19 let, za zvýhodněnou cenu 500,- CZK (0 - 14 let mají děti vstup na OEF stále zdarma). Ke vstupence a OEF TEENAGER PASSu, který je na celý festival, dostane teenager samozřejmě i kompilační CD.  

 

Věříme, že potěšíme nejen teenagerovskou mládež, ale i jejich rodiče. Přijeďte zažít exkluzivní show té nejrychlejší, nejbrutálnější a nejtvrdší muziky, mládí vpřed na OEF!!!! 

 

OEF TEENAGER PASS bude k dostání pouze na místě, na pokladně OEF v Trutnově na Bojišti, při předložení dokladu o věku.

 

Obscene Extreme 1999 - 2020, děkujeme za podporu!!! 

-->