VIP kemp a parkování

Abychom Vám nabídli větší komfort a bezpečí v rámci kempu, stále provozujeme VIP kemp, ve kterém si budete moci za poplatek postavit svůj stan. 


Pro větší bezpečnost použijeme osvědčený systém, kde bude VIP kemp umístěn za plotem a bude přímo nalepený na festivalový areál), vstup a vchody do kempu budou hlídány, možnost pohybovat se budete mít jen ve svém sektoru!!!


VIP KEMP BUDE SPLŇOVAT NÁSLEDUJÍCÍ PARAMETRY:

- ubytování v oploceném prostoru

  • - pohyb osob je možný pouze v rámci sektoru, ve kterém máte postavený stan
  • - osvětlení v průběhu noci
  • - úschovna v bezprostřední blízkosti vstupu do VIP kempu, kterou můžete využít bezplatně (uložení nebo vyzvednutí zavazadel nebo dobíjení mobilu/baterií)
  • - VIP kemp je střežen nepřetržitě od středy 3.7.2019 od 10:00 hod. do neděle 7.7.2019 do 8:00 hod.


KAPACITA VIP KEMPU:

VIP kemp je koncipován pro 4 sektory po cca 40 stanech.


CENA:

- za malý stan (pro 1-2 osoby) byla stanovena na 80,-Kč za celý festival.

  • - za větší stan (pro 3 a více osob) byla stanovena na 150,-Kč za celý festival.
  • - dále každá osoba zaplatí částku ve výši 400,-Kč za celý festival.

Je nutné přivézt si svůj stan, spacáky atd.

Vzhledem k tomu, že kapacita VIP kempu je omezená, rozhodli jsme se zavést rezervační systém. Po vyplnění formuláře a uhrazení platby Vám emailem přijde kód, na základě kterého si po příjezdu vyzvednete rezervaci.


Upozornění: Rezervace budou vydány pouze osobě, která se prokáže výše uvedeným kódem. Tato osoba vyzvedne všechny rezervované VIP kemp náramky (případným dalším osobám v rámci jedné rezervace je přerozdělí sama). Rezervace bude vydána pouze osobě, která se prokáže výše uvedeným kódem jako první. Další uplatnění stejného kódu již nebude možné. Plus samozřejmě zkontrolujeme občanku či pas, rezervační voucher bude mít jak kód tak i adresu objednavatele. Rezervace je možné vyzvednout od středy 3.7.2019 od 10:00 hod. a kdykoliv později.


Po nasazení náramku budete vpuštěni do VIP kempu, kde Vám bude pořadatelskou službou přiděleno stanovací místo. Dbejte prosím pokynů pořadatelské služby. Pohyb v rámci VIP kempu je možný pouze v rámci příchozí komunikace a v rámci sektoru, ve kterém máte postavený stan; vstup do jiných sektorů VIP kempu není možný. Rovněž návštěvy obyvatel VIP kempu jsou možné jen v rámci sektoru, ve kterém máte postavený stan. Návštěvy osob, které nejsou ubytované ve VIP kempu možné nejsou.


Mějte prosím na paměti, že i přes bezpečtnostní opatření, která v rámci VIP kempu jsou, nelze zcela vyloučit krádeže. Cenné věci a doklady noste vždy s sebou, popř. je uložte do úschovny. Během spánku cennosti uložte uvnitř spacího pytle (nejlépe na dno spacáku do nohou) nebo do úschovny. Nikdy nenechávejte cennosti bez dozoru a nebo naskládané nechráněně poblíž hlavy během spánku.


Pokud Vás naše nabídka VIP kempu oslovila, pokračujte prosím dále vyplněním rezervačního formuláře. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 20.6.2019 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity. V případě, že máte vážný zájem o VIP kemp nebo že přijedete na festival později, doporučujeme provést rezervaci.


V případě, že jedete celá parta s více stany, je nutné vyplnit formulář pro každý stan zvlášť. Po příjezdu první přijíždějící nahlásí personálu v kempu celkový počet stanů a jejich velikost - v rámci možností budete umístěni do stejného sektoru.VIP kemp

Objednávkový formulář pro VIP Kemp

Parkoviště

Objednávkový formulář pro parkoviště