Program

OBSCENE EXTREME KALENDÁŘ PRO SMARTPHONY!!!


Stáhněte si kalendář pro smartphony a nenechte si ujít žádnou kapelu.

http://obsceneextreme.cz/cs/p/ics

Případně si níže vyberte kapely, které chcete připomenout a dole už jen kliknete na "Vytvořit kalendář”.

Středa 3.7.2019

FREAK FESTIVAL 13:00 - 16:00
FINAL FLAG 16:00 - 16:25
INDIAN NIGHTMARE 16:35 - 17:00
MAR DE RABIA 17:10 - 17:40
SCANDAL 17:50 - 18:20
N.V.Ú. 18:30 - 19:00
TELEX 2019 19:10 - 19:45
FLEAS AND LICE 19:55 - 20:35
WARHEAD 20:45 - 21:30
OI POLLOI 21:40 - 22:30
GBH 22:40 - 23:40
ČURBY - FILM PREMIERE 00:00 - 01:20

čtvrtek 4.7.2019

ČLOVĚK V PLíSNI 10:00 - 10:20
BURST 10:30 - 10:50
CORRUPT MORAL ALTAR 11:00 - 11:25
NERVE GRIND 11:35 - 12:00
SUFFERING QUOTA 12:10 - 12:35
PODRIDO 12:45 - 13:10
CARTILAGE 13:20 - 13:45
FECAL ADDICTION 13:55 - 14:20
THE PUBLIC 14:30 - 14:55
ADACTA 15:05 - 15:30
STILLBIRTH 15:40 - 16:10
NOISEM 16:20 - 16:50
CRYPTIC VOID 17:00 - 17:35
MILKING THE GOATMACHINE 17:45 - 18:20
FINAL EXIT 18:30 - 19:10
FORWARD 19:20 - 20:00
MISERY INDEX 20:10 - 21:00
DROPDEAD 21:15 - 22:05
CANNIBAL CORPSE 22:20 - 23:30
NEGATIVE APPROACH 23:40 - 00:30
S&M PROJECT SHOW 00:40 - 01:00
FLY HIGH TRIBE SHOW 01:00 - 01:30
PRINCESS TWEEDLE NEEDLE + ZORA + EVELYN 01:30 - 02:15

Pátek 5.7.2019

BRADI CEREBRI ECTOMIA 10:00 - 10:20
BRUTAL SPHINCTER 10:30 - 10:50
LITTLE PUPPY PRINCESS 11:00 - 11:25
SOBRAS DEL DESCONTENTO 11:35 - 12:00
CRIPPLED FOX 12:10 - 12:35
INSANITY ALERT 12:45 - 13:10
HOLY CO$T 13:20 - 13:45
CATASTROFY 13:55 - 14:20
PARACOCCIDIOIDOMICOSISSARCOMUCOSIS 14:30 - 14:55
IMPLORE 15:05 - 15:30
ACTIVE MINDS 15:40 - 16:05
SUBLIME CADAVERIC DECOMPOSITION 16:15 - 16:45
MR MARCAILLE 16:55 - 17:30
ANTI-SYSTEM 17:40 - 18:15
VISCERA INFEST 18:25 - 19:00
ROT 19:10 - 19:55
PSYCROPTIC 20:05 - 20:50
LOWLIFE 21:05 - 22:00
REPULSION 22:15 - 23:15
VITAMIN X 23:25 - 00:15
ACCION MUTANTE 00:25 - 01:10
BEATEN TO DEATH 01:20 - 01:50
INSISTENT 02:00 - 02:25
URTIKARIA ANAL 02:35 - 03:00

Sobota 6.7.2019

ČURBY - FILM 08:30 - 09:50
TANTALUM 10:00 - 10:20
NADIMAC 10:30 - 10:50
DARK HORSE 11:00 - 11:25
CRUEL FACE 11:35 - 12:00
INVIDIOSUS 12:10 - 12:35
V.A.R. 12:45 - 13:10
CENOTAPH 13:20 - 13:45
CLITGORE 13:55 - 14:20
HOW LONG? 14:30 - 14:55
PURULENT SPERMCANAL 15:05 - 15:30
BÜTCHER 15:40 - 16:05
GUTSLIT 16:15 - 16:45
DERANGED 16:55 - 17:30
DISAVOWED 17:40 - 18:15
SUPPRESSION 18:25 - 19:05
ABNORMALITY 19:15 - 20:00
SIEGE 20:10 - 20:50
VOMITORY 21:05 - 22:00
MUNICIPAL WASTE 22:15 - 23:15
SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH 23:25 - 00:15
GORGASM 00:25 - 01:10
UGRAKARMA 01:20 - 01:50
MAKKMAT 02:00 - 02:25
PULMONARY FIBROSIS 02:35 - 03:00

Neděle 7.7.2019

PODRIDO 2ND SHOW 18:00 - 18:30
HOLY CO$T 2ND SHOW 18:45 - 19:15
INVIDIOSUS 2ND SHOW 19:30 - 20:00
FECAL ADDICTION 2ND SHOW 20:15 - 20:45
FINAL EXIT 2ND SHOW 21:00 - 21:30
UGRAKARMA 2ND SHOW 21:45 - 22:15
VISCERA INFEST 2ND SHOW 22:30 - 23:00
SURPRISE 23:00 - 00:00