• INSANITY ALERT

INSANITY ALERT Austria

INSANITY ALERT - Metal Punx Never Die!

Info


Thrash metal zažívá už několik let svou renesanci a neustále vznikají nové a nové kapely. Aby o sobě daly vědět co nejširšímu publiku a neupadly v zapomnění, musí být zajímaví, divocí a taky dost šílení. Spousta z nich nemá ani jedno, ale pozor, na Bojiště zavítá rakouská thrashová rubanice INSANITY ALERT, která má v sobě dokonale vyvážené všechny tři zmiňované ingredience. Tohle bude pořádně divoký mosh pit!

Kapela vznikla pod rakouskými Alpami a tak mají v krvi hrnout divoký thrash jako splašená lavina smetávající vše, co ji přijde do cesty.

Po úvodních pokusech v podobě dema "First Diagnosis" a EP "Second Opinion" přišlo v roce 2014 jejich eponymní debutové regulérní album a jejich nejčerstvějším zásekem je dva roky starý "Moshburger". Máte-li rádi ostrý masakrálně rychlý thrash, bude vám tenhle burgr rozhodně chutnat!!!

Bio

Insanity Alert is a thrash metal/crossover band from Innsbruck, Austria - influenced by the likes of SOD, Suicidal Tendencies, DRI, Nuclear Assault and Municipal Waste, just to name a few.

Formed in 2011, the band has put out two EP’s and two LP’s and will release their new full-length album via Season of Mist Records in early 2019. Insanity Alert has played loads of shows and tours with famous bands and has raged on many prestigious festivals all over Europe.

The intense and entertaining live-shows helped the band to create a huge fanbase. Furthermore, they have recorded several videos for their songs. The video for ‘Glorious Thrash’ has now 89.000+ views on Youtube.com! The band is always ready to thrash a party near you soon. Run to the pit, mosh for your life!

Line Up:

The Dave Of Death - guitar
Don Melanzani - drums
Heavy Kevy - vocals
Marcy Brownnose – bass


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2016 Moshburger LP, This Charming Man Records LP
2014 Insanity Alert (s/t) LP, Empire Records (BE), 2014 (2018 reissue, Season Of Mist Records) LP
2013 Second Opinion EP, Slaughterhouse Records
2012 First Diagnosis EP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.