• INDIAN NIGHTMARE

INDIAN NIGHTMARE Germany

INDIAN NIGHTMARE - Fire meets Steel

Info


Teď Vám představíme v pravém slova smyslu mezinárodní, nebo ještě lépe mezikontinentální kapelu!!! Pět borců, kteří zakotvili v německém Berlíně, pocházející ze čtyř zemí, Indonésie, Turecka, Itálie a Mexica!!! A tito pánové dali dohromady společnou kapelu nazvanou INDIAN NIGHTMARE a vzhédli se ve skvěle zahraném a intenzivním apokalyptickém punk metalu!!! Začali společně hrát v roce 2014, a i přes svoji nedlouhou existenci, byli už schopni odehrát přes 100 koncertů a festivalů jako třeba finský Puntala Rock nebo německý Party San!!!

INDIAN NIGHTMARE jsou známí svými skvělými a intenzivními show, a tím nás přesvědčili o tom je pozvat na prkna OEF 2019, kde budou jako součást PUNK AS FUCK Festu!!! Berou si svoji zemi zpět... INDIAN NIGHTMARE!!!

Bio

Band based in Berlin with members from all over the globe (Indonesia-Italy-Turkey-México) who decided to create an apocalyptic sound stolen from the deepest entrails of the Underworld dead souls, a sound that reflects the result of hundreds of changes and epic battles through the time, plaguing humanity with the ancient cries of their ancestors.

Warlords fighting against the master plan impossed by the merciless war machine who have been provided eons of annihilation.

Started the calvary on summer of 2014 and being active since then on the Berlin/European Metal-Punk scene sharing stages with bands related on those both genres.

We live for METAL, We die for PUNK.
METALPUNK SACRIFICE!!

Band members:
Dodi Nightmare - BewitchedLance
SpeedManiac - AxeSorcerer
Lalo - StormRaiser
Cedro - UnderworldCommander.
PoisonSnake - AncientRituals


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2016 Taking Back the Land

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.