Charita

Dosud jsme prostřednictvím naší charitativní akce a s Vaší pomocí Lékařům Bez Hranic předali 866.390 Kč. DĚKUJEME!!!


Peníze pro Lékaře Bez Hranic!!!

V pátek 20.7. jsme vyrazili do Prahy a navštívili jsme kancelář Lékařů bez Hranic. Opravdu milé setkání a v kanceláři měli pochopitelně radost nad penězi, které jsme pro ně vybrali (celkem jsme předali 41.067,- Kč) a velice si váží všech, kteří si charitativní tričko zakoupili!!!

V pátek 20.7. jsme vyrazili do Prahy a navštívili jsme kancelář Lékařů bez Hranic. Opravdu milé setkání a v kanceláři měli pochopitelně radost nad penězi, které jsme pro ně vybrali (celkem jsme předali 41.067,- Kč) a velice si váží všech, kteří si charitativní tričko zakoupili!!! A můžeme i citovat: "Máte skvělé fanoušky." To samozřejmě víme, a jsme moc rádi, že jste se do této kampaně zapojili a pomohli. Určitě je škoda, že se nevybralo peněz ještě více, jak vidíte na dokumentech dole, vše se snažíme dělat maximálně transparentně (ovšem někteří z vás se k nám do seznamu dárců nechtěli zapsat a to také respektujeme), protože si uvědomujeme, že vaše důvěra je opravdu důležitá!


Lékaři bez Hranic a děti

Logo kampaně Jsem V Tom


Charitativní trička byla vyprodaná během jednoho dne a pár hodin dne druhého a již dnes jsme s NASUM domluveni, že určitě uděláme dotisk a přidáme dalších 100 triček. Takže kdo nestihnul první vlnu, prosím, sledujte OEF web a koncem srpna by se na něm měli objevit informace o další edici těchto triček! Samozřejmě nás také zajímalo, co se děje u Lékařů bez hranic a informací a materiálů máme kupu a musíme říct, že jsme si určitě vybrali dobře. Práce všech v této organizaci je obdivuhodná a má smysl.

Lékaři + Čurby a děti

Darovací doklad

V těchto dnech je hodně vidět jejich dlouhodobá kampaň JSEM V TOM S LÉKAŘI BEZ HRANIC, informace o možné podpoře získáte na této stránce : www.jsem-v-tom.cz/clanek/fotograficka-soutez-jsem-v-tom-s-lekari-bez-hranic


Darovací smlouvaSeznam dárců:

Část 1

Část 2

Část 3

Část 4