Charita

Dosud jsme prostřednictvím naší charitativní akce a s Vaší pomocí Lékařům Bez Hranic předali 866.390 Kč. DĚKUJEME!!!


NASUM + OBSCENE EXTREME pro Lékaře Bez Hranic!!!

Jsme moc rádi, že Vám můžeme představit společný projekt švédských grinderů NASUM a OEF!!! Musíme říct, že naše domluva o téhle akci byla velice rychlá a vlastně jsme neřešili nic extra. Velice rádi by jsme podpořili Lékaře bez hranic, možna jste o této organizaci již slyšeli, za sebe mohu říct, že mají můj obdiv a respekt!

Jsme moc rádi, že Vám můžeme představit společný projekt švédských grinderů NASUM a OEF!!! Musíme říct, že naše domluva o téhle akci byla velice rychlá a vlastně jsme neřešili nic extra. Velice rádi by jsme podpořili Lékaře bez hranic, možna jste o této organizaci již slyšeli, za sebe mohu říct, že mají můj obdiv a respekt! Takže přišla tahle jednoduchá myšlenka. OEF zaplatí trička, potisk, NASUM nám zapůjčí logo. My uděláme parádní desing a všechny peníze (tedy 100%) půjde na konto Lékařů bez hranic!!! Omrkněte tento desing, počet triček je limitovaný - pouhých 100 kusů a základní cena je 350 korun, ale vy si můžete říct, rád dám na tuhle akci třeba 500 korun a koupit si toto tričko od 350 kč za kolik chcete. Všechny peníze se dostanou na konto Lékařů bez hranic a my doufám, že s touto organizací navážeme další spolupráci, protože jejich práce je obdivuhodná. Trička budou k dostání v Grindmarketu na OEF 2012 a já věřím, že všechny ještě ten víkend prodáme.

Podívejte se na jejich web, já jsem strašně rád, že někdo dělá tento svět lepší i na místech, kde je to nesmírně složité!!!

Lékaři bez hranic webstránka.

Děkujeme za podporu!!!

Čurby/obscene